Browsing by Author Тарабаєва, І.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2013-06Аппроксимация расчетных зависимостей при проектировании технологии сушки сыпучих материаловТарабаева, И.В.; Тарабаєва, І.В.; Tarabaeva, I.
2012-12Идентификация математических моделей сушки сыпучих материалов в «кипящем слое»Тарабаева, И.В.; Тарабаєва, І.В.; Tarabayeva, I.
2009Методичні рекомендації і завдання до самостійної роботи з комп'ютерного моделювання економічних процесів (для економічних спеціальностей студентів очної та заочної форми навчання)Тарабаєва, І.В.
2009Методичні рекомендації й контрольні завдання за курсом «Економічна інформатика» (для економічних спеціальностей студентів заочної форми навчання)Тарабаєва, І.В.
2011Методичні рекомендації щодо виконання лабораторних робіт з нормативної навчальної дисципліни циклу природничо-наукової та загальноекономічної підготовки «Інформатика» для економічних спеціальностей студентів очноїТарабаєва, І.В.
2011Методичні рекомендації щодо виконання лабораторних робіт з нормативної навчальної дисципліни циклу природничо-наукової та загальноекономічної підготовки «Інформаційні системи та технології» для економічних спеціальностей студентів очної форми навчанняТарабаєва, І.В.
2007Методичні рекомендації і завдання до самостійної роботи по інформатиці (для студентів економічних спеціальностей очної і заочної форм навчання) (російською мовою)Павлиш, В.М.; Тарабаєва, І.В.
2009Навчальний посібник з інформатики та обчислювальної техніки для іноземних студентів-початківцівТарабаєва, І.В.