Browsing by Author Славінська, Л.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2010-07Використання комп'ютерних технологій для аналізу розрахунків екстерналій інноваційного розвитку макроекономічних системЩетілова, Т.В.; Павлиш, Е.В; Славінська, Л.В.
2011«Вирішення математичних і інженерних завдань засобами MS EXCEL». Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів денної форми навчання за напрямом підготовки : 6.050601 "Теплоенергетика"Чеснокова, О.В.; Славінська, Л.В.
2009Комп’ютерна підтримка розрахунків єкстерналії іноваційного розвитку макроекономічних системЩетілова, Т.В.; Павлиш, Е.В; Славінська, Л.В.
2009Методичні вказівки і завдання до лабораторних робіт по темі: «Основи роботи з текстовим процесором MS WORD»Зензеров, В.І.; Славінська, Л.В.
2011Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки : 6.050601 "Теплоенергетика". Частина 1.Славінська, Л.В.
2011Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» (для студентів напряму підготовки : 6.050601 "Теплоенергетика")Копитова, О.М.; Грідін, С.В.; Славінська, Л.В.
2011Основи алгоритмізації і програмування в середовищі Delphi/ Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів денної форми навчання за напрямом підготовки : 6.050601 «Теплоенергетика»Славінська, Л.В.; Копитова, О.М.
2009"Основи алгоритмізації і програмування на мові VBA". Методичні вказівки і завданняЄдемська, Є.М.; Славінська, Л.В.
2010Основи управління базами даних у Microsoft Access / Методичні вказівки і завдання до лабораторних робіт для студентів економічних спеціальностейЗензеров, В.І.; Славінська, Л.В.; Перінська, О.В.
2011"Особливості обробки табличних даних EXCEL в IDE на мові VBA": Методичні вказівки і завданняЗензеров, В.І.; Славінська, Л.В.; Єдемська, Є.М.
2008"Особливості обробки табличних даних EXCEL в IDE на мові VBA": Методичні вказівки і завданняЗензеров, В.І.; Славінська, Л.В.; Єдемська, Є.М.