Browsing by Author Копитова, О.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Курс лекцій з комп’ютерної графіки для студентів всіх форм навчання галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»Копитова, О.М.; Kopitova, O.M.
2009Курс лекцій з основ інформаційних технологій і програмування для студентів фізико-металургійного факультету (частина 1. Алгоритмізація і основи програмування в Delphi)Копитова, О.М.; Kopitova, O.M.
2008Методичний посібник до курсу «Алгоритмізація та програмування» для студентів заочного факультетуБєльков, Д.В.; Копитова, О.М.; Павлиш, В.М.
2008Методичний посібник до курсу «Алгоритмізація та програмування» для студентів заочного факультетуБєльков, Д.В.; Копитова, О.М.; Павлиш, В.М.; Belkov, D.V.; Kopitova, O.M.; Pavlish, V.M.
2009Методичний посібник з економічної інформатики для студентів заочного факультетуКопитова, О.М.; Павлиш, В.М.
2009Методичний посібник з економічної інформатики для студентів заочного факультетуКопитова, О.М.; Павлиш, В.М.; Kopitova, O.M.; Pavlish, V.M.
2008Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів спеціальності «Енергетичний менеджмент»Копитова, О.М.; Грідін, С.В.; Kopitova, O.M.; Gridin, S.V.
2008Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів спеціальності «Енергетичний менеджмент»Копитова, О.М.; Грідін, С.В.
2010Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Інформатика» для студентів факультету механіки і машинобудуванняКопитова, О.М.; Веретельник, С.П.; Толкачов, О.Е.
2010Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Інформатика» для студентів факультету механіки і машинобудуванняВеретельник, С.П.; Копитова, О.М.; Толкачов, О.Е.; Veretelnik, S.P; Kopitova, O.M; Tolkachev, O.E.
2011Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» (для студентів напряму підготовки : 6.050601 "Теплоенергетика")Копитова, О.М.; Грідін, С.В.; Славінська, Л.В.
2011Основи алгоритмізації і програмування в середовищі Delphi/ Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів денної форми навчання за напрямом підготовки : 6.050601 «Теплоенергетика»Славінська, Л.В.; Копитова, О.М.
2008Умови збереження поведінки автомата при двох перекидах дугКопитова, О.М.; Kopitova, O.M.