Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31658
Title: ПОЛІПШЕННЯ УМОВ ПРАЦІ ПРИ НАПІВАВТОМАТИЧНОМУ ЗВАРЮВАННІ ВУГЛЕЦЕВИХ І НИЗЬКОЛЕГОВАНИХ СТАЛЕЙ В СЕРЕДОВИЩІ ВУГЛЕКИСЛОГО ГАЗУ
Authors: Біла, Неля Степанівна
Піц, Ірина Олексіївна
Keywords: Дослідження
умови праці
зварювання металів
швидкість
модель
відсмоктування
шкідливі фактори
тепломасоперенос
вільні струмені
припливна вентиляція
Issue Date: 2017
Citation: Технології і процеси у гірництві та будівництві: збірник наукових праць / під ред. Подкопаєва С.В. – Покровськ: ДВНЗ «ДонНТУ», 2017. – С. 105-111.
Abstract: У даній статті розглянуті санітарно-гігієнічні умови праці зварювальників при напівавтоматичному зварюванні вуглецевих і низьколегованих сталей в середовищі вуглекислого газу механічного цеху шахти «Стаханова». У виробничих умовах механічного цеху були проведені дослідження повітряного середовища із застосуванням бокової панелі рівномірного відсмоктування при зварюванні металів. Для уловлювання шкідливих викидів проведено аналіз дисперсного складу частинок аерозолю і визначена швидкість витання часток для правильного вибору швидкості витяжної вентиляції. Розроблено математичну модель взаємодії температурного факела і вихідного потоку повітря на основі теорії процесів тепломасопереносу в вільних струменях. Запропоновано заходи щодо поліпшення шкідливих виробничих факторів за рахунок застосування нижньої припливної вентиляції.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31658
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри ОП

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Піц, Біла.pdf780,85 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.