Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28141
Название: Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу.
Авторы: Несторук, Наталія Анатоліївна
Ключевые слова: якість освіти. компетентісний підхід, умови, принципи, інтеграція, міжпредметні зв'язки
Дата публикации: 2016
Издательство: Черкаський національний університет
Библиографическое описание: Несторук Н.А. Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу // Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: Збірник наук. праць. – Вип. № 6. – Черкаси, 2016. – С. 95-101
Краткий осмотр (реферат): У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
Описание: У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/28141
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.