Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/24844
Title: Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Організація пасажирських перевезень» (для студентів напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)» та «Організація і регулювання дорожнього руху»
Authors: Куниця, Анатолій Васильович
Василенко, Тетяна Євгенівна
Селезньова, Надія Олексіївна
Keywords: обсяг перевезень
транспортна рухливість
паспорт маршруту
техніко-експлуатаційні показники
скорочений маршрут
розклад руху
Issue Date: 2011
Publisher: Автомобільно-дорожній інститут державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет", вул. Кірова, 51, м. Горлівка, Донецька обл., Україна, 84646.
Citation: Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Організація пасажирських перевезень» (для студентів напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)» та «Організація і регулювання дорожнього руху» [Електронний ресурс] / укладачі: А.В. Куниця, Т.Є. Василенко, Н.О. Селезньова. – Електрон. дані – Горлівка: ДВНЗ «ДонНТУ» АДІ, 2011. - 83 с.
Abstract: У методичних вказівках надано: послідовність визначення очікуваного річного обсягу перевезень та транспортної рухливості населення; порядок складання паспорту автобусних маршрутів різних повідомлень; основні формули розрахунку технічно-експлуатаційних показників роботи автобусів й автомобілів – таксі; порядок визначення часу рейсу, оберту та швидкостей руху на міжнародному маршруті; правила складання розкладу руху на міському та міжнародному маршруті у табличній та графічній формі; основи визначення тарифів та складання таблиці вартості проїзду в приміському та міжміському сполученні; критерії та правила організації скорочених і швидкісних маршрутів.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/24844
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри "Транспортні технології"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
му по ОПП 27.12.11.pdf2,02 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.