Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/17677
Title: КОМУТАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ШАХТНІЙ ДІЛЬНИЧНІЙ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ ЯК ФАКТОР ВПЛИВУ НА СТІЙКІСТЬ РОБОТИ ЗАСОБІВ ЗАХИСНОГО ЗНЕСТРУМЛЕННЯ
Authors: Маренич, К.М.
Руссіян, С.А.
Issue Date: 2012
Publisher: ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»
Citation: М 25 Комутаційні процеси в шахтній дільничній електромережі як фактор впливу на стійкість роботи засобів захисного знеструмлення / К.М. Маренич, С.А. Руссіян. – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2013. – 117 с.
Abstract: Обґрунтована математична модель комплексного дослідження перехідних процесів в електротехнічному комплексі шахтної дільниці, включаючи урахування структури і параметрів засобу визначення і захисного знеструмлення кола витоку струму на землю. Досліджені властивості комутаційних перехідних процесів в шахтній дільничній мережі стосовно впливу на величину оператвного параметру засобу захисту від витоку струму на землю і визначені прийнятні заходи із забезпечення стійкості захисного засобу проти хибного спрацьовування внаслідок впливу комутаційного перехідного процесу. Монографія призначена для науковців, конструкторів і виробничників, що працюють в галузі створення, модернізації і експлуатації рудникового електроустаткування, а також може використовуватися як навчальний посібник: для аспірантів при дослідженні процесів в промислових електротехнічних комплексах; для студентів ВНЗ при вивченні відповідних розділів дисципліни «Електрообладнання та електропостачання гірничих підприємств».
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/17677
ISBN: 978-966-377-154-0
Appears in Collections:Монографії кафедри ГЕА

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
монографія -Маренич- Руссіян-1ок.pdfОсновний текст3,46 MBAdobe PDFView/Open
обложка 1 моногр-МР.pdfОбкладинка_1199,8 kBAdobe PDFView/Open
обложка 2 моногр-МР.pdfОбкладинка_2294,13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.