Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/948
Назва: Переробка і якість вугілля
Автори: Булава, Юрій Іванович
Бачурін, Леонід Леонідович
Ключові слова: переробка
вугілля
збагачення
Дата публікації: 2006
Бібліографічний опис: Булава Ю. І., Бачурін Л. Л. Переробка і якість вугілля: Навчальний посібник. - Красноармійськ: КІІ ДонНТУ, 2006 . - 111 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику наведено запитання та відповіді за основними розділами курсу «Переробка і якість корисних копалин» (загальні відомості про вугілля, вуглезбагачувальні фабрики, вуглеприйом і підготовка вугілля до збагачення; грохочення вугілля, дроблення вугілля, падіння твердих тіл у середовищі, гідравлічна класифікація, фракційний аналіз і збагачення вугілля, основи гравітаційного збагачення вугілля, збагачення у важких сере-довищах, збагачення вугілля відсадженням, збагачення вугілля у протиточних гравітаційних апаратах, флотація вугілля, зневоднювання продуктів збагачення, фільтрування продуктів флотації і шламу, згущення шламів і освітлення оборотної води, знепилювання, знешламлювання і пиловловлювання, сушіння вугілля).
Опис: Для студентів, що навчаються за напрямом підготовки «Гірництво» (0903).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/948
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри управління виробництвом і охорони праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Переробка і якість вугілля.pdf7,14 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.