Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/948
Название: Переробка і якість вугілля
Авторы: Булава, Юрій Іванович
Бачурін, Леонід Леонідович
Ключевые слова: переробка
вугілля
збагачення
Дата публикации: 2006
Библиографическое описание: Булава Ю. І., Бачурін Л. Л. Переробка і якість вугілля: Навчальний посібник. - Красноармійськ: КІІ ДонНТУ, 2006 . - 111 с.
Краткий осмотр (реферат): У посібнику наведено запитання та відповіді за основними розділами курсу «Переробка і якість корисних копалин» (загальні відомості про вугілля, вуглезбагачувальні фабрики, вуглеприйом і підготовка вугілля до збагачення; грохочення вугілля, дроблення вугілля, падіння твердих тіл у середовищі, гідравлічна класифікація, фракційний аналіз і збагачення вугілля, основи гравітаційного збагачення вугілля, збагачення у важких сере-довищах, збагачення вугілля відсадженням, збагачення вугілля у протиточних гравітаційних апаратах, флотація вугілля, зневоднювання продуктів збагачення, фільтрування продуктів флотації і шламу, згущення шламів і освітлення оборотної води, знепилювання, знешламлювання і пиловловлювання, сушіння вугілля).
Описание: Для студентів, що навчаються за напрямом підготовки «Гірництво» (0903).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/948
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри управління виробництвом і охорони праці

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Переробка і якість вугілля.pdf7,14 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.