Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8251
Название: Разрушение угольных пластов режущим инструментом угольных комбайнов
Другие названия: Руйнування вугільних пластів ріжучим інструментом очисних комбайнів
Авторы: Бойко, Н.Г.
Бойко, М.Г.
Дата публикации: 2007
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Бойко М.Г. Руйнування вугільних пластів ріжучим інструментом очисних комбайнів. — Донецьк: ДонНТУ, 2007. — 128 с.
Краткий осмотр (реферат): Викладені дещо відмінні від загальноприйнятих положення по теорії руйнування вугільних пластів ріжучим інструментом, яким оснащуються сучасні очисні комбайни, як одиночним практично гострим різцем, так і робочим органом. Розглянуто також питання формування на гранях різця миттєвих сил при руйнуванні пласта, як випадкових величин. Стисло викладені деякі питання, що відносяться до руйнування пластів складної структури затупленим ріжучим інструментом і формування сил на його гранях. Приведено описи «викидів» навантаження при зустрічі різця з твердим включенням, що не прорізаються, типу колчедану, піриту, гальки і ін. твердими включеннями. Отримані результати перевірені і підтверджені в лабораторних умовах шляхом тензометрирування сил на гранях одиночного різця і при роботі очисних комбайнів в реальних умовах їх експлуатації. Для інженерно-технічних працівників вугільного і гірничого машинобудування, аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірниче обладнання».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8251
ISBN: 978-966-377-040-6
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Mon_razrush_ug_plast.pdf101,79 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.