Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7645
Название: Методичні вказівки та завдання до виконання лабораторних робіт і контрольної роботи №2 з дисципліни: «Інформатика та комп’ютерна техніка»
Авторы: Ушакова, Тетяна Олександрівна
Павлиш, Володимир Миколайович
Ключевые слова: Visual Basic
Дата публикации: мар-2009
Издательство: Донецк, ООО "Норд Компьютер"
Библиографическое описание: Методичні вказівки та завдання до виконання лабораторних робіт і індивідуального завдання з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка». Частина 3 (для студентів очної форми навчання спеціальності 0502 «Менеджмент організацій») / В.М.Павлиш, Т.О.Ушакова. – ДонНТУ, КІІ ДонНТУ, 2009. – 59 с.
Краткий осмотр (реферат): Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт і індивідуального завдання з дисципліни «Інформатика та КТ» в середовищі Visual Basic для студентів-очників спеціальностей 0502. Лабораторні роботи містять завдання по темах: «Знайомство з середовищем розробки проектів Visual Basic», «Проектування розв'язків лінійних задач засобами VB», «Проектування додатка, що реалізує обчислювальний розгалужений процес», «Проектування додатка на базі циклу з лічильником», «Проектування додатка на базі умовного циклу», «Використання масивів даних при розв’язанні задач». По кожному завданню наведено 10 варіантів та спосіб вибору контрольного завдання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7645
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри загальнонаукової підготовки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичні вказівки стац2008.pdf636,51 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.