Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5701
Название: Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки стаціонарні машини для студентів денної та заочної форм навчання
Авторы: Нємцев, Едуард Миколайович
Дата публикации: 2011
Издательство: Видавничий центр КІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів з нормативної навчальної дисципліни циклу дисциплін професійної та практичної підготовки "Стаціонарні машини" для студентів денної та заочної форм навчання галузі знань 0903 Гірництво, напрямів підготовки: 6.090300 Розробка родовищ корисних копалин – РКК; 6.090301 Охорона праці в гірничому виробництві – ОПГ/Укл. Е.М. Нємцев – Красноармійськ: КІІ ДВНЗ ДоНТУ, 2011. – 46 с.
Краткий осмотр (реферат): У методичних рекомендаціях викладено загальні положення та тематичний зміст самостійної роботи студентів робіт з нормативної навчальної дисципліни циклу дисциплін професійної та практичної підготовки "Стаціонарні машини". Методичні рекомендації містять тематику та вказівки щодо самостійного вивчення матеріалу з навчальної дисципліни "Стаціонарні машини".
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/5701
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.