Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/322
Title: Застосування теорії нечітких множин до задач управління інтелектуальним споживчим капіталом
Authors: Журавльова, І.В.
Issue Date: 2007
Publisher: Донецький національний технічний університет
Citation: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: економічна. Випуск 33 - Донецьк, ДонНТУ, 2007. - С. 126 - 131
Series/Report no.: Економічна;20
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/322
Appears in Collections:Випуск 33 - 2



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.