Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31864
Title: Методичні рекомендації до підготовки індивідуальних робіт з навчальної дисципліни «Операційний менеджмент» для студентів всіх форм навчання галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спеціальності 051 Економіка
Authors: Антоненко В.М.
Keywords: Операційний менеджмент, операційна система, тематика індивідуальних робіт, вимоги до оформлення індивідуальної роботи.
Issue Date: 28-Apr-2020
Publisher: Покровськ : ДонНТУ
Citation: Методичні рекомендації до підготовки індивідуальних робіт з навчальної дисципліни «Операційний менеджмент» для студентів всіх форм навчання галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спеціальності 051 Економіка / Уклад. В.М. Антоненко. – Покровськ : ДонНТУ, 2020. – 25с.
Abstract: Методичні рекомендації націлені на допомогу студентам в процесі підготовки ними індивідуальної роботи з вказаної навчальної дисципліни. Рекомендації містять тематичний перелік напрямків виконання студентами індивідуальної роботи та вимоги щодо змісту, структури, обсягу і оформлення тексту індивідуальної роботи. Методична розробка також стане у нагоді студентам при підготовки ними до складання іспиту з зазначеної навчальної дисципліни.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31864
Appears in Collections:Антоненко Валентина Миколаївна, к.е.н., доц., доц. кафедри УФЕБ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
М_ Інд. роб._Операц. менедж..pdf413,62 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.