Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31458
Title: Методичні вказівки до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Контроль та автоматизація гірничих транспортних машин» для студентів спеціальності 141 Енергетика, електротехніка і електромеханіка
Authors: Придатько, Ігор Владиславович
Keywords: індивідуальна робота
контроль та автоматизація гірничих транспортних машин
Issue Date: Oct-2017
Publisher: Покровьк, Індустріальний інститут ДВНЗ "ДонНТУ"
Citation: Методичні вказівки до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Контроль та автоматизація гірничих транспортних машин» для студентів спеціальності 141 Енергетика, електротехніка і електромеханіка, денної та заочної форм навчання / уклад. І. В. Придатько. - Покровськ: ІІ ДонНТУ, 2017. – 16 с.
Abstract: Індивідуальна робота є однією з форм самостійної роботи студента і засобом контролю виконання ним навчального плану. Метою цих методичних вказівок є надання студентам допомоги в виконанні індивідуальної роботи з дисципліни: «Контроль та автоматизація гірничих транспортних машин» студентами напряму підготовки 141 «Енергетика, електротехніка та електромеханіка», денної та заочної форми навчання. Викладено загальні положення, вимоги щодо оформлення, варіанти та порядок виконання контрольної роботи.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31458
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
+Методичні вказівки К та АГТМ.pdf369,67 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.