Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31348
Title: Інноваційна спрямованість управління як засіб підвищення ефективності підприємства
Authors: Лизунова, Олена Миколаївна
Придатько, Елла Миколаївна
Keywords: інноваційні розробки, інноваційна активність, результативність діяльності, ефективність інновацій, науково-технічна розробка, управління інноваціями
Issue Date: 2017
Publisher: Науковий економічний журнал «ІНТЕЛЕКТ ХХІ». Національний університет харчових технологій
Series/Report no.: ;Випуск 2/2017
Abstract: У статті розглянуто тенденції інноваційної діяльності промислових підприємств. В роботі виявлено вплив інновацій на результативність роботи. Проаналізовано взаємозв’язок інноваційних розробок та ефективності діяльності підприємства. Досліджено стан інноваційної активності в Україні. Ефективність діяльності підприємства залежить від обґрунтованості інноваційних стратегій, масштабів, розвитку і впровадження інновацій. Формування і розширення механізму управління інноваційною діяльністю є необхідною умовою реалізації інноваційної стратегії розвитку та економічного зростання підприємства. Управління підприємством орієнтоване не тільки на прибуток, але і на розвиток інтелектуального потенціалу, максимальне використання досягнень науково-технічного прогресу, охорону довкілля та інші пріоритети. Стаття містить пропозиції по удосконаленню інноваційного стратегічного курсу підприємства.
Description: Науковий економічний журнал «ІНТЕЛЕКТ ХХІ». Національний університет харчових технологій. Випуск 2/2017. С.203-207.
URI: http://www.intellect21.nuft.org.ua/index.php/2-2017
http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31348
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри менеджменту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2_2017.pdf4,08 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.