Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Title: ЗМІСТОВНА НАПОВНЕНІСТЬ ТА ПРОБЛЕМАТИКА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ ЗНАНЬ В УКРАЇНІ
Authors: Подлужна, Наталія Олександрівна
Keywords: економіка знань
регіон
інформаційне забезпечення; інформаційно-комунікаційні технології
інноваційний розвиток
статистичні дані
наука
освіта
бізнес
країна
Issue Date: Nov-2019
Publisher: Покровськ; ДВНЗ ДонНТУ
Citation: Подлужна Н.О. Змістовна наповненість та проблематика інформаційного забезпечення формування економіки знань в Україні. Вісник Черкаського університету. Серія: Економічні науки. Черкаси: ЧНУ, 2018. Вип. 2. С. 102-111.
Abstract: . У статті обґрунтовано, що діагностика процесу досягнення країною та її регіонами стану економіки знань повинна базуватися на оцінці стану функціонування основних соціальних інститутів, до складу яких відносяться держава, освіта, наука та бізнес. Встановлено, що інформаційне забезпечення знаннєвого зростання повинно ґрунтуватися на оцінці діяльності визначених соціальних інститутів за критеріями ступеня використання ними новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та рівня їх інноваційного розвитку. Систематизовано існуючі показники, що відображені у статистичних збірниках України, які можна використати для оцінки ступеня становлення економіки знань у країні та її регіонах. Визначено особливості інформаційного забезпечення оцінки процесу використання та розвитку інформаційно-коммунікаційних технологій на підприємствах України, які доцільно використати для оцінки стану економіки знань.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри економіки, обліку і оподаткуванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.