Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Название: ЗМІСТОВНА НАПОВНЕНІСТЬ ТА ПРОБЛЕМАТИКА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ ЗНАНЬ В УКРАЇНІ
Авторы: Подлужна, Наталія Олександрівна
Ключевые слова: економіка знань
регіон
інформаційне забезпечення; інформаційно-комунікаційні технології
інноваційний розвиток
статистичні дані
наука
освіта
бізнес
країна
Дата публикации: ноя-2019
Издательство: Покровськ; ДВНЗ ДонНТУ
Библиографическое описание: Подлужна Н.О. Змістовна наповненість та проблематика інформаційного забезпечення формування економіки знань в Україні. Вісник Черкаського університету. Серія: Економічні науки. Черкаси: ЧНУ, 2018. Вип. 2. С. 102-111.
Краткий осмотр (реферат): . У статті обґрунтовано, що діагностика процесу досягнення країною та її регіонами стану економіки знань повинна базуватися на оцінці стану функціонування основних соціальних інститутів, до складу яких відносяться держава, освіта, наука та бізнес. Встановлено, що інформаційне забезпечення знаннєвого зростання повинно ґрунтуватися на оцінці діяльності визначених соціальних інститутів за критеріями ступеня використання ними новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та рівня їх інноваційного розвитку. Систематизовано існуючі показники, що відображені у статистичних збірниках України, які можна використати для оцінки ступеня становлення економіки знань у країні та її регіонах. Визначено особливості інформаційного забезпечення оцінки процесу використання та розвитку інформаційно-коммунікаційних технологій на підприємствах України, які доцільно використати для оцінки стану економіки знань.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри економіки, обліку і оподаткуванняВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.