Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30232
Title: Дослідження та розробка системи автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі на основі електромагнітного гальма ковзання
Authors: Селіванов, Олександр Ігорович
Keywords: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ
ВИДОБУВНИЙ КОМБАЙН
ЕЛЕКТРОМАГНІТНЕ ГАЛЬМО КОВЗАННЯ
МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ
ПІД РЕГУЛЯТОР
ПЕРЕХІДНІ ПРОЦЕСИ
Issue Date: Jun-2018
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Селіванов, О.І. Дослідження та розробка системи автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі на основі електромагнітного гальма ковзання: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (спеціалізація «Автоматизація та приладобудування»)/ О.І. Селіванов: Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2018.- 67 с.
Series/Report no.: Автоматизація та приладобудування;
Abstract: Об’єкт розробки – система автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі на основі електромагнітного гальма ковзання. Мета – побудова системи автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі на основі електромагнітного гальма ковзання. Методи й засоби розробки: методи сучасної теорії систем автоматичного управління; методи побудови нелінійних систем автоматичного управління; методи математичного та імітаційного моделювання; моделювання динамічних систем в середовищі Simulink; програмування на мові Matlab; Результат розробки – система автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі на основі електромагнітного гальма ковзання забезпечує аперіодичні монотонні перехідні процеси регулювання швидкості подачі та навантажень на виконавчих органах комбайна.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30232
Appears in Collections:ОС "Магістр"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Селіванов.pdf
  Restricted Access
2,65 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.