Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30228
Title: Дослідження та удосконалення динамічних характеристик привода подачі з електромагнітним гальмом ковзання видобувного комбайна
Authors: Косинський, Іван Сергійович
Keywords: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ
МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ
ВИДОБУВНИЙ КОМБАЙН
ПРИВІД ПОДАЧІ
ЕЛЕКТРОМАГНІТНЕ ГАЛЬМО КОВЗАННЯ
ЧАС РЕГУЛЮВАННЯ
ПЕРЕХІДНІ ПРОЦЕСИ
Issue Date: Jun-2018
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Косинський І.С. Дослідження та удосконалення динамічних характеристик привода подачі з електромагнітним гальмом ковзання видобувного комбайна: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (спеціалізація «Автоматизація та приладобудування»)/ І.С. Косинський: Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2018.-..
Series/Report no.: Автоматизація та приладобудування;
Abstract: Об’єкт розробки – система автоматичного управління видобувним комбайном з приводом подачі з електромагнітними гальмами ковзання. Мета – вдосконалення динамічних характеристик системи автоматичного управління видобувним комбайном з вбудованою системою подачі, в приводі якої варіатором швидкості є електромагнітне гальмо ковзання. Методи й засоби розробки: методи сучасної теорії систем автоматичного управління; методи побудови нелінійних систем автоматичного управління; методи математичного та імітаційного моделювання систем управління в середовищі Simulink; програмування на мові Matlab; Результат розробки – вдосконалена система автоматичного управління видобувним комбайном з вбудовано системою подачі з електромагнітними гальмами ковзання, яка за рахунок зниження часу регулювання швидкості подачі усуває перекидання електродвигуна приводу виконавчих органів.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30228
Appears in Collections:ОС "Магістр"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Косинський.pdf
  Restricted Access
2,79 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.