Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29053
Название: Про можливість прогнозування рівня травматизму формалізованими методами на прикладі ДП «Шахта №3 ім.М. С. Сургая»
Авторы: Подкопаєв, С.В.
Конопелько, Є.І.
Когтєва, О.П.
Сімонова, Ю.І.
Ключевые слова: Вугільна промисловість, виробничий травматизм, методи прогнозування, коефіцієнт частоти травматизму, експоненціальне згладжування, ковзна середня, прогноз.
Дата публикации: мая-2018
Издательство: ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Збірник наукових праць VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Технології і процеси в гірництві та будівництві», 2018, Покровськ, с.36-47
Краткий осмотр (реферат): Вугільна промисловість є найнебезпечнішою галуззю в Україні. Показники виробничого травматизму в галузі є одними з найвищих у світі. Прогнозування умов виникнення небезпечних ситуацій і стану безпеки, і, як наслідок, рівнів травматизму є однією з необхідних складових для вироблення оперативних і довгострокових заходів щодо зниження цього негативного явища. У роботі проаналізована можливість прогнозування рівнів виробничого травматизму формалізованими методами: експоненціального згладжування і ковзної середньої на прикладі обробки статистичних даних ДП «Шахта №3 ім.М.С.Сургая» за період з 1986 по 2016 роки. Встановлено, що прогнозування формалізованими методами можливе. Метод експоненціального згладжування дає гарні результати (середня похибка складає 5%) при відповідному використанні коефіцієнта α.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29053
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри ОП

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Podkopaev_Konopelko.pdf381,44 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.