Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28213
Название: Обгрунтування засобів боротьби з пилом для сучасних гірничих комплексів
Авторы: Гого, Володимир Бейлович
Сироватченко, Вікторія Олексіївна
Михайлов, Олексій Ігорович
Ключевые слова: комбайн, гірничий комплекс, пил, захист,зрошування
Дата публикации: 11-апр-2017
Издательство: Покровськ, ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Гого В.Б., Сироватченко В.О., Михайлов О.І. Обгрунтування засобів боротьби з пилом для сучасних гірничих комплексів // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С.276-282
Краткий осмотр (реферат): сучасні очисні комбайни гірничих комплексів оснащуються системами безпосереднього дистанційного управління (пультом управління) та програмного автоматизованого управління зрошуванням та пилоподавлення при великих швидкостях подачі комбайну. Система датчиків моніторингу зрошування і стану вузлів має видавати необхідну інформацію диспетчеру, що дуже важливо для охорони і безпеки праці гірників, а тому важливо мати характеристики комплексів з позицій захисту від пилу зрошуванням.
Описание: сучасні очисні комбайни гірничих комплексів оснащуються системами безпосереднього дистанційного управління (пультом управління) та програмного автоматизованого управління зрошуванням та пилоподавлення при великих швидкостях подачі комбайну. Система датчиків моніторингу зрошування і стану вузлів має видавати необхідну інформацію диспетчеру, що дуже важливо для охорони і безпеки праці гірників, а тому важливо мати характеристики комплексів з позицій захисту від пилу зрошуванням.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28213
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.