Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28197
Title: Підвищення ефективності роботи асинхронних двигунів, як вирішення проблеми промислового електропостачання
Authors: Несторук, Наталія Анатоліївна
Михайлов, Олексій Ігорович
Keywords: ефективність, удосконалення, асинхронний двигун, компенсатор, частотно-регульований електропривод.
Issue Date: 11-Apr-2017
Publisher: Покровськ ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Citation: Несторук Н.А., Михайлов О.І. Підвищення ефективності роботи асинхронних двигунів, як вирішення проблеми промислового електропостачання // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С.125-128
Abstract: У статті аналізуються сучасні тенденції удосконалення роботи асинхронних двигунів за рахунок компенсації змінних складових його потужності, і переходу від нерегульованого електроприводу до регульованого, що вирішує питання підвищення ефективності процесів електроспоживання та енергозбереження.
Description: У статті аналізуються сучасні тенденції удосконалення роботи асинхронних двигунів за рахунок компенсації змінних складових його потужності, і переходу від нерегульованого електроприводу до регульованого, що вирішує питання підвищення ефективності процесів електроспоживання та енергозбереження.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28197
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.