Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28191
Название: Рішення контактної задачі взаємодії в системі різець-різцетримач –масив.
Авторы: Зінов'єв, Сергій Миколайович
Придатько, Ігор Владиславович
Гончарова, Вікторія Михайлівна
Шульженко, Владислав Віталійович
Ключевые слова: різець, різцетримач, напруга, деформація, модель, Solidworks Simulation.
Дата публикации: 11-апр-2017
Издательство: Покровськ ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Зінов'єв С.М., Придатько І.В., Гончарова В.М., Шульженко В.В. Рішення контактної задачі взаємодії в системі різець-різцетримач –масив // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С. 195-201
Краткий осмотр (реферат): В статті представлено комп’ютерне дослідження взаємодії різця ЗР4-80 з різцетримачем в системі різець-різцетримач-масив, в результаті визначені: напруга, деформація і виявлені області найбільш вразливі до зламу. Для геометричного моделювання використана програма Solidworks. Аналіз проводився за допомогою програмного комплексу Solidworks Simulation, що входить в пакет програмного комплексу Solidworks.
Описание: В статті представлено комп’ютерне дослідження взаємодії різця ЗР4-80 з різцетримачем в системі різець-різцетримач-масив, в результаті визначені: напруга, деформація і виявлені області найбільш вразливі до зламу. Для геометричного моделювання використана програма Solidworks. Аналіз проводився за допомогою програмного комплексу Solidworks Simulation, що входить в пакет програмного комплексу Solidworks.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28191
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.