Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Название: Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні
Авторы: Зінов'єв, Сергій Миколайович
Придатько, Ігор Владиславович
Рева, Олександр Олегович
Пономарьов, Сергій Володимирович
Ключевые слова: дискові гальма, барабанні гальма, колодки, диск, підйомні машини, гальмівні системи, виконавчі органи, аварійне гальмування.
Дата публикации: 11-апр-2017
Издательство: Покровськ. ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Зінов'єв С.М., Придатько І.В., Рева О.О., Пономарьов С.В. Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С. 48-52
Краткий осмотр (реферат): В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
Описание: В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.