Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28188
Title: Автоматизація процесу водовідливу в гірничий промисловості за допомогою УТАС.
Authors: Зінов'єв, Сергій Миколайович
Несторук, Наталія Анатоліївна
Придатько, Ігор Владиславович
Скрипник, Савелій Олександрович
Keywords: датчик, реле, сигналізація, система УТАС, дистанційне управління, водовідлив, режим роботи, автоматизація.
Issue Date: 11-Apr-2017
Publisher: Покровськ. ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Citation: Зінов'єв С.М., Несторук Н.А., Придатько І.В., Скрипник С.О. Автоматизація процесу водовідливу в гірничий промисловості за допомогою УТАС // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С. 37-42
Abstract: В статті розглянуто комплексному автоматизацію процесу водовідливу в гірничій промисловості за допомогою УТАС. Показано, що система УТАС може взаємодіяти з обладнанням для автоматизації робочих процесів гірничошахтного обладнання. Досліджено роботу апаратури автоматизації водовідливу шахти, що дає можливість зрозуміти проблему і можливості таких систем. Описано можливості автоматики та дистанційного керування шахтними машинами і механізмами.
Description: В статті розглянуто комплексному автоматизацію процесу водовідливу в гірничій промисловості за допомогою УТАС. Показано, що система УТАС може взаємодіяти з обладнанням для автоматизації робочих процесів гірничошахтного обладнання. Досліджено роботу апаратури автоматизації водовідливу шахти, що дає можливість зрозуміти проблему і можливості таких систем. Описано можливості автоматики та дистанційного керування шахтними машинами і механізмами.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28188
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.