Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/19010
Название: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "основи автоматизації гірничого виробництва"
Авторы: Нємцев, Едуард Миколайович
Дата публикации: 2010
Издательство: Видавничий центр КІІ ДВНЗ ДонНТУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Основи автоматизації гірничого виробництва" (Галузь знань: 0903 "Гірництво". Напрями підготовки: 6.090300 "Розробка родовищ корисних копалин", 6.090301 "Охорона праці в гірничому виробництві") / Укл.: ст. викл. Нємцев Е.М.– Красноармійськ: КІІ ДонНТУ, 2010. – 40 с.
Краткий осмотр (реферат): Містять інформацію щодо проведення лабораторних робіт з використанням промислових зразків датчиків й апаратури автоматизації, а також демонстраційних плакатів з конструктивними та принциповими схемами зазначених пристроїв. Наведені стислі теоретичні відомості, опис складу, функцій та принципу дії засобів, що досліджуються. Викладено порядок виконання завдань кожної лабораторної роботи, а також вимоги до оформлення та захисту звітів. Можуть бути використані як складова частина лабораторного практикуму з дисципліни "Автоматизація гірничих машин та мікропроцесорна техніка"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/19010
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри електромеханіки та автоматики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МВ до л.р. ОАГВ+.pdf4,56 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.