Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/17508
Название: Методичні рекомендації щодо виконання завдань практичних занять з вибіркової навчальної дисципліни циклу самостійного вибору внз менеджмент і планування енергомеханічної служби гірничих підприємств для студентів всіх форм навчання
Авторы: Ганза, Артем Іванович
Дата публикации: мар-2013
Издательство: Видавничий центр КІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки щодо виконання завдань практичних занять з дисципліни "Менеджмент і планування енергомеханічної служби гірничих підприємств" для студентів напряму підготовки 7.050503 "Машинобудування" денної та заочної форм навчання / Уклад. А.І.Ганза -Красноармійськ: Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 2012. - 35 с.
Краткий осмотр (реферат): У методичних вказівках надано зміст і структуру практичних занять з дисципліни "Менеджмент і планування енергомеханічної служби гірничих підприємств", тематика практичних занять, методичні вказівки щодо проведення практичних занять та список рекомендованих та використаних джерел.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/17508
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.