Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/15723
Название: ЗВОРОТНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОТОКИ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ЯК ФАКТОР НЕБЕЗПЕКИ В ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІШАХТИ
Авторы: Маренич, К.М.
Василець, С.В.
Дата публикации: 2012
Издательство: ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"
Библиографическое описание: Зворотні енергетичні потоки асинхронних двигунів як фактор небезпеки в електромережі шахти: монографія / К.М. Маренич, С.В. Василець. – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2012. – 206 с.
Краткий осмотр (реферат): Обґрунтована математична модель багатомашинного електротехнічного комплексу для аналітичних досліджень перехідних процесів з урахуванням особливостей функціонування системи електропостачання технологічної дільниці шахти. Визначено особливості впливу зворотних енергетичних потоків асинхронних двигунів споживачів на параметри електробезпеки шахтного дільничного електротехнічного комплексу в контексті утворення складової кількості електрики в колі витоку струму на землю в процесі та після захисного відключення шахтної дільничної електромережі. Монографія призначена для науковців, конструкторів і виробничників, що працюють в галузі створення, модернізації і експлуатації рудникового електроустаткування, а також може використовуватися як навчальний посібник: для аспірантів при дослідженні процесів в промислових електротехнічних комплексах; для студентів ВНЗ при вивченні відповідних розділів дисципліни «Електрообладнання та електропостачання гірничих підприємств»
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/15723
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ГЕА

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
монография Маренич Василец.pdf17,57 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.