Browsing by Author Лук'яненко, Володимир Петрович

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2009Аграрна проблема в діяльності земств на початку XX ст.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2009-09-18Аграрне питання в громадсько-політичній думці України на початку XX ст.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.P.
2011Методичні рекомендації до вивчення курсу "Історія України" (для студентів 1 курсу всіх спеціальностей)Ковальова, Ольга Валентинівна; Шипович, Марина Анатоліївна; Лук'яненко, Володимир Петрович; Ковалева, Ольга Валентиновна; Шипович, Марина Анатольевна; Лукьяненко, Владимир Петрович; Kovalyova, O.; Shipovich, M.; Lukyanenko, V.
2012Наукові підходи до вирішення аграрної проблеми в Україні на межі XIX - XXст. в працях дореволюційних дослідниківЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2009Постановка аграрного питання представниками дворянства в Україні на початку XX cт.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2011Постановка проблеми селянського малоземелля в Україні на межі XIX-XX ст. дореволюційними науковцямиЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Лук'яненко, V.
2012Проблема власності на землю в Україні на межі XIX-XX cт. в працях дореволюційних науковцівЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2011Шляхи розв'язання аграрної проблеми громадсько-політичними організаціями України на початку XX ст.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2012Інтенсивність сільського господарства як складова аграрної проблеми України в кінці XIX – на початку XX ст. в працях дореволюційних вченихЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.