Browsing by Author Дмитрієва, О.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 23  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2011-11-18Генерація стійких блокових методів для розв’язання жорстких диференційних рівнянь і їх системДмитрієва, О.А.
2016ДОСЛІДЖЕННЯ ВКЛАДЕНИХ МЕТОДІВ РУНГЕ-КУТТИ (ВМРК) З АВТОМАТИЧНИМ КЕРУВАННЯМ КРОКУ ІНТЕГРУВАННЯ ДЛЯ ПОШУКУ ЧИСЕЛЬНОГО РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ КОШІБобилєва, О.С.; Дмитрієва, О.А.
2015МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СКІНЧЕННОГО АВТОМАТА З ВИКОРИСТАННЯМ БІОНІЧНИХ МЕТОДІВ ОПТИМІЗАЦІЇДмитрієва, О.А.; Бєлов, Є.Г.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ» на тему: «РОЗРОБКА ОПТИМІЗАЦІЙНИХ ПІДХОДІВ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ БЛОКЧЕЙН ДЛЯ РОЗПОДІЛЕНОЇ МЕРЕЖІ»Дмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсової роботи з дисципліни «ЕМПІРИЧНІ МЕТОДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» на тему: «АЛГОРИТМІЧНІ І ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ АНАЛІЗУ ВИБІРКОВИХ СУКУПНОСТЕЙ»Дмитрієва, О.А.
2020-02МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ - ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ, РОЗРАХУНКОВИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ - ТЕОРІЯ СИНТАКСИЧНОГО АНАЛІЗУ І КОМПІЛЯЦІЇДмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ ПО КУРСУ «ЕМПІРИЧНІ МЕТОДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ»Дмитрієва, О.А.
2019-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ ПО КУРСУ «МУЛЬТИАГЕНТНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ»Дмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙДмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ МАТЕМАТИЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ ІГОРДмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ І МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКАДмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ І МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКАДмитрієва, О.А.
2013-05-19МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕКОНОМІЧНИХ АГЕНТІВ НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОРТАЛІВКайдановський, К.О.; Дмитрієва, О.А.
2009-06-15МОДЕЛІ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИНДмитрієва, О.А.; Зайцева, О.С.
2014-06ОПТИМИЗАЦИЯ ВЫПОЛНЕНИЯ МАТРИЧНО-ВЕКТОРНЫХ ОПЕРАЦИЙ ПРИ ПАРАЛЛЕЛЬНОМ МОДЕЛИРОВАНИИ ДИНАМИЧЕСКИХ ПРОЦЕССОВДмитриева, О.А.; Дмитрієва, О.А.; Dmitrieva, О.А.
2018-11Паралельна реалізація балістичного методу при розв’язанні крайових задачДмитрієва, О.А.; Бобилєва, О.С.
2019Паралельні однокрокові колокаційні схеми дискретизації методом прямих для моделювання об’єктів з розподіленими параметрамиДмитрієва, О.А.
2013ПОВЫШЕНИЕ ПОРЯДКА АППРОКСИМАЦИИ ПАРАЛЛЕЛЬНЫХ БЛОЧНЫХ ОДНОШАГОВЫХ РАЗНОСТНЫХ СХЕМ РЕШЕНИЯ ЗАДАЧИ КОШИДмитриева, О.А.; Dmitrieva, O.A.; Дмитрієва, О.А.
2015ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ МОДЕЛІ РОЗПОДІЛЕНИХ ОБЧИСЛЕНЬ MAPREDUCE У РАМКАХ ПРОГРАМНОГО КАРКАСУ HADOOPЧупрін, В.І.; Дмитрієва, О.А.
2018-10Підвищення еффективності методу контентної фільтрації з урахуванням розрідженності данихДмитрієва, О.А.; Александров, М.О.